ЄС планує субсидувати транспортування українського зерна

Джерело: Bloomberg

Європейська комісія “серйозно розглядає” надання субсидії для транспортування українського зерна через країни-члени ЄС після того, як кілька країн заборонили імпорт.

Питання підтримки вартості транзиту українського зерна обговорюється на зустрічах представників Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії та Болгарії разом з виконавчою владою ЄС та Україною.

Згідно зі звітом, орієнтовна вартість субсидій може становити близько 30 євро за тонну зерна.

На початку цього року ці п’ять держав-членів ЄС ввели тимчасову заборону на продаж українського зерна до середини вересня через зростання скарг місцевих фермерів щодо впливу на їхній бізнес. 

П’ять країн прагнуть забезпечити, щоб потенційні субсидії супроводжувалися рішенням про продовження даної заборони до кінця 2023 року. Чинні правила не поширюються на товари, що прямують транзитом через їх територію.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.