ЄС почав розслідування проти китайського інтернет-магазину Temu через нелегальні товари

Джерело: The Guardian

Європейський Союз розпочав офіційне розслідування проти китайського інтернет-магазину Temu через побоювання щодо продажу нелегальних товарів.

Розслідування ініційовано через підозри, що Temu не має ефективних систем для запобігання повторній появі недобросовісних торговців і продажу підробленої продукції.

Високопосадовець Європейської комісії заявив, що занепокоєння з приводу продажу підроблених продуктів, фармацевтичних препаратів, косметики та іграшок висловлювали різні органи влади по всій Європі, особливо в Німеччині, Данії та Ірландії, де розташована штаб-квартира компанії в ЄС.

“Ми отримали багато інформації від інших органів влади, але є реальні підозри, що робиться недостатньо, неефективно, щоб дійсно запобігти розповсюдженню нелегальної продукції”.

Комісія також занепокоєна агресивними продажами на платформі з “дизайном, що викликає звикання”, включаючи “ігрові винагороди”.

Temu, яка стрімко розвивається на європейському ринку, заявила про готовність співпрацювати з регуляторами. Якщо розслідування підтвердить порушення нового Закону про цифрові послуги (DSA), компанії загрожують значні штрафи.

Влада наголосила, що наразі йдеться лише про підозри, і метою є з’ясування системності проблеми.

​Нове дослідження, опубліковане в журналі Neuron, виявило, що трансплантація кишкової мікробіоти від здорових донорів може зменшити хронічний біль у жінок із фіброміалгією.

Акторка Шерон Стоун розповіла історію, як відмовилась від головної ролі у фільмі через нерівну оплату праці, оскільки її колезі по фільму – чоловіку – запропонували більший гонорар.

У Польщі зафіксували масштабну кібератаку на урядову систему державних реєстрів. Її успішно відбили, але майже годину низка операцій була недоступна.

Часи, коли підлітки мріяли стати балериною, президентом чи астронавтом залишилися в минулому. Нещодавнє опитування підлітків віком 12-15 років показало, що найпопулярніший вибір кар’єри для цього покоління — стати блогерами у YouTube або TikTok. 

Естонія може відправити роту солдатів до України у випадку потенційної миротворчої місії.