ЄС почав розслідування проти китайського інтернет-магазину Temu через нелегальні товари

Джерело: The Guardian

Європейський Союз розпочав офіційне розслідування проти китайського інтернет-магазину Temu через побоювання щодо продажу нелегальних товарів.

Розслідування ініційовано через підозри, що Temu не має ефективних систем для запобігання повторній появі недобросовісних торговців і продажу підробленої продукції.

Високопосадовець Європейської комісії заявив, що занепокоєння з приводу продажу підроблених продуктів, фармацевтичних препаратів, косметики та іграшок висловлювали різні органи влади по всій Європі, особливо в Німеччині, Данії та Ірландії, де розташована штаб-квартира компанії в ЄС.

“Ми отримали багато інформації від інших органів влади, але є реальні підозри, що робиться недостатньо, неефективно, щоб дійсно запобігти розповсюдженню нелегальної продукції”.

Комісія також занепокоєна агресивними продажами на платформі з “дизайном, що викликає звикання”, включаючи “ігрові винагороди”.

Temu, яка стрімко розвивається на європейському ринку, заявила про готовність співпрацювати з регуляторами. Якщо розслідування підтвердить порушення нового Закону про цифрові послуги (DSA), компанії загрожують значні штрафи.

Влада наголосила, що наразі йдеться лише про підозри, і метою є з’ясування системності проблеми.

В середу, 9 липня, стало відомо про смерть українського композитора, автора низки відомих пісень, Героя України та лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. Йому було 83 роки.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.

Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.

Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.

Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.