Євро-2024: Роналду розплакався, коли не зміг забити гол у ворота Словенії

Джерело: Букви

1 липня, під час матчу Португалія-Словенія, Кріштіану Роналду розплакався, коли не зміг забити гол у ворота суперників під час пенальті. Не могла стримати сліз і матір футболіста.

Збірні Португалії та Словенії зійшлись у матчі в межах 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу. Під час основних 90 хвилин команди не виявили сильнішого, відтак матч перейшов до овертаймів.

Під час перших додаткових 15 хвилин у Роналду була змога допомогти своїй збірній Португалії вийти уперед, після призначення арбітром пенальті. Однак удар португальця успішно відбив воротар Словенії Ян Облак.

Коли пролунав свисток на перерву, Роналду розплакався. Імовірно, що такий сплеск емоцій у нього викликала його матір – 69-річна Долорес Айверу – яка також розплакалась, коли її син не забив гол.

На опублікованих відео видно, як після промаху футболіст дивиться на матір і теж починає плакати.

Другий екстратайм теж не виявив переможця, відтак гра перейшла до серії пенальті, у яких сильнішими виявились португальці – 3:0 на їхню користь. Серед авторів голу – і Крішітіану Роналду.

Американська корпорація Apple видалила кілька VPN-сервісів з російського магазину AppStore на вимогу Роскомнагляду. З доступу зникли додатки таких сервісів, як Proton VPN, Red Shield VPN, Nord VPN і Le VPN.

Правозахисники заявили в четвер, 4 липня, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звільнив щонайменше десять політичних в’язнів, включно з ветераном опозиції, хворим на рак.

Колишній менеджер з контролю якості Boeing стверджує, що протягом багатьох років працівники заводу регулярно забирали непридатні для польотів деталі з внутрішнього складу металобрухту і повторно використовували їх на складальних лініях.

4 липня 1999 року одружилися футболіст Девід Бекхем та модельєрка Вікторія Адамс. Сьогодні подружжя відзначає 25-ту річницю від дня весілля.

У TikTok стають популярними відео про досвід старших доньок у сім’ї, що призвело до тренду “Синдром старшої доньки”. Тренд почався з відео шлюбної і сімейної терапевтки Кеті Мортон, яка розповіла про цей синдром та його ознаки. Її відео стало вірусним, і користувачки почали ділитися своїм досвідом.