«Євробачення 2024»: представника Нідерландів, який був фаворитом конкурсу, дискваліфікували

Фото: Sander Koning ANP
Джерело: EBU
Нідерланди дискваліфікували з фіналу пісенного конкурсу “Євробачення 2024”.
За повідомленням організаторів конкурсу, дискваліфікація представника Нідерландів Йоста Кляйна пов’язана з тим, що поліція Швеції розслідує проти виконавця скаргу, яку подала працівниця знімальної групи.
Скаргу на співака подали через інцидент, який відбувся після виступу Кляйна у другому півфіналі “Євробачення” 9 травня. Водночас подробиць інциденту не повідомляється.
“Поки судовий процес триває, було б недоцільно, щоб він продовжував участь у конкурсі”, – мовиться у заяві.
Організатори також заперечили, що інцидент стосувався іншого учасника “Євробачення” чи члена делегації (раніше у ЗМІ повідомили про конфліктну ситуацію між Кляйном та представницею Ізраїлю Еден Голен).
“Ми дотримуємось політики абсолютної нетерпимості до неналежної поведінки на нашому заході і стараємось забезпечити безпечне та надійне робоче середовище для всіх працівників конкурсу.У зв’язку із цим поведінка Йоста Кляйна щодо члена команди вважається порушенням правил конкурсу”, – резюмували в EBU.
Додамо, що напередодні Йост Кляйн не зміг провести генеральну репетицію перед фіналом. Тоді повідомлялось, що причиною став “інцидент”, однак його деталей не повідомили.
- Нідерландський музикант і репер Йост Кляйн, який представлятиме свою країну на “Євробаченні-2024”, відвідував Росію та випустив з російським виконавцем пісню, в якій співав про “любов” до РФ.
На Західній Яві в Індонезії щонайменше 13 людей загинули під час утилізації прострочених військових боєприпасів.
Укроборонпром розпочав у Польщі програму “Повернення українців”, яка пропонує співвітчизникам повернутись з-за кордону та працевлаштуватись на підприємства концерну.
Джерело: ДБР ДБР завершило розслідування щодо судді Бабушкінського районного суду Дніпра, котрий незаконно привласнив квартиру…
Президент України Володимир Зеленський і глава Франції Еммануель Макрон не спілкуються через посольства – вони напряму дзвонять один одному через захищені лінії, WhatsApp або Signal.
Три роки тому Володимир Зеленський підписав указ про неможливість перемовин з Володимиром Путіним. Два дні тому – заявив про готовність провести особисті перемовини з ним. Виникає питання – що ж робити з тим указом? Адже російська пропаганда вже неодноразово на нього посилалась, як на ознаку “недоговороздатності” України.