YouTube анонсував низку нових функцій на основі штучного інтелекту

Джерело: Bloomberg

Компанія YouTube оголосила про запуск низки нових функцій на основі штучного інтелекту для творців контенту.

“Ми відкриваємо набір продуктів і функцій, які дозволять людям розширювати межі творчого вираження”, – прокоментував Тоні Рейд, віцепрезидент YouTube із питань продуктів для спільнот.

До переліку нових продуктів YouTube серед іншого входить інструмент під назвою Dream Screen, який використовує ШІ для додавання графічного фону чи зображення до коротких відеороликів – Shorts.

Водночас компанія анонсувала нові виробничі інструменти з підтримкою ШІ для редагування як коротких, так і довгих за тривалістю відео на платформі.

До того ж, компанія поділилася планами щодо запуску YouTube Create – мобільного застосунку, покликаного допомогти творцям платформи полегшити роботу над створенням відео.

Додаток також міститиме функції з підтримкою ШІ, зокрема редагування та обрізання, автоматичні субтитри, можливості озвучення та доступ до бібліотеки фільтрів і музики без додаткових грошових відрахувань.

При цьому YouTube надасть творцям контенту більше інструментів для отримання інформації на основі ШІ, допоможе з автоматичним дубляжем відео та допоможе знайти музику та звукові доріжки для відео.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 лютого. Від початку цієї доби відбулося 92 бойових зіткнення.

Президент США Дональд Трамп повідомив, що заступником директора Федерального бюро розслідувань стане Даніель Бонґіно — колишній агент Секретної служби, офіцер поліції Нью-Йорка та консервативний ведучий.

Президента Володимира Зеленського закликали розблокувати кошти місцевого самоврядування для підтримки Сил оборони. На підписання відповідної петиції залишилося п’ять днів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна “можливо” зможе повернути частину окупованих Росією територій, однак це буде “непросте завдання”.

Глава РФ Володимир Путін 24 лютого скликав нараду щодо розвитку галузі рідкісноземельних металів в РФ, заявивши, що рідкісноземельні метали є критично важливими для мікроелектроніки, енергетики, цифрової економіки, та цивільного та оборонного секторів Росії.