З Google Play почнуть видаляти низькоякісні та зламані програми

Джерело: сайт Google

З 31 серпня 2024 року Google почне видаляти з Google Play низькоякісні та зламані програми, які не відповідають новій політиці компанії.

На офіційному сайті Google Play зазначено:

“Програми мають забезпечувати стабільну, чутливу та захопливу взаємодію з користувачем. Програми, які аварійно завершують роботу, не мають базового рівня адекватної користі, як мобільні програми, не мають захопливого вмісту або демонструють іншу поведінку, яка не відповідає функціональному та захопливому досвіду користувача, заборонені у Google Play”.

Під видалення підпадають програми, які не встановлюються, встановлюються і не запускаються або мають постійні проблеми з аварійним закриттям. Також будуть видалені програми, які не виконують жодної функції.

Окрім цього, видаленню підлягають і програми з обмеженим функціоналом, як-от лише текстові програми або програми для роботи з PDF-файлами, а також ті, що пропонують мінімальний контент, такі як програми зі шпалерами для смартфона.

Не до кінця зрозуміло, що буде з корисними програмами, які підпадають під нову політику Google, зокрема вже згаданими програмами для роботи з PDF-файлами.

13 липня відзначається Всесвітній день рому, Міжнародний день головоломки та Всесвітній день року. За церковним календарем вшановують пам’ять святого преподобного Стефана Савваїта.

За даними синоптиків у неділю, 13 липня, частину країни очікує негода.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.