З Ізраїлю та Сектору Газа не можуть виїхати близько 450 українців — МЗС

Джерело: телемарафон

Речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що з Ізраїлю та Сектору Газа не можуть виїхати близько 450 українців. Вони звернулися до оперативного штабу через неможливість залишити цю територію у зв’язку зі скасуванням авіарейсів.

В Ізраїлі близько 300 громадян заявили про неможливість виїхати, а з Сектору Газа – 150.

Також речник зауважив, що станом на 10 жовтня дипломати розшукали в Ізраїлі ще 7-х громадян України. Посольство допомогло шести родинам знайти тимчасове житло в Ізраїлі.

“Що стосується українців загиблих чи постраждалих. Ми мамо підтверджену інформацію про двох українок. Ситуація більше не змінилася. Ми маємо інформацію про можливу загибель ще трьох українців: двоє на території Ізраїлю, одного на території Сектора Газа. Але цю інформацію наразі не підтверджено”, – зазначив речник Міністерства.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.