З окупації та РФ вдалося повернути ще одну групу дітей
Джерело: Bring Kids Back UA/Facebook
З тимчасово окупованих територій та Росії вдалося повернути ще одну групу українських дітей.
Серед врятованих:
13-річна Олена, яку в окупації змусили ходити до російської школи. Замість шостого класу її примусово зарахували до третього і заборонили розмовляти українською. Коли Олена з батьком спробували самостійно виїхати, чоловіка затримали, побили й звинуватили у насильстві — лише тому, що він сам виховував доньку.
5-річний Назар, якого всупереч волі матері й самого хлопчика вивезли до РФ.
17-річний Віктор, який не витримував тиску окупаційної реальності. Російська символіка, пропаганда, заборона бути собою — усе це поступово вбивало в ньому віру в майбутнє. Хлопець замкнувся в собі, впав у депресію. Тепер він проходить психологічну реабілітацію.
7-річний Сергій, чийого батька окупанти затримали на блокпості, били й допитували понад дві години. Після цього родина вирішила виїхати з окупації.
Імена дітей змінено з міркувань безпеки.
- Україні вдалося повернути 11 українських дітей із тимчасово окупованих територій та з Росії. Найменшій дитині – 10 років, найстаршій – 17 років.
- Україна повернула з окупованих територій ще одну групу дітей. Деякі з них стали мішенню російських спецслужб через відмову дотримуватися нав’язаних окупантами правил.
- Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.
Китаєць виграв судовий процес проти свого колишнього роботодавця, що неодноразово вимагав від працівника брати участь в онлайн-тренінгах після робочого дня.
Уночі 26 липня (з вечора 25 липня) противник випустив по Україні 235 засобів повітряного нападу.
Центральне командування США (CENTCOM) заявило про ліквідацію одного з ватажків “Ісламської держави” в Сирії.
Представник Камбоджі в ООН заявив, що його країна прагне негайного припинення вогню з Таїландом, оскільки збройний конфлікт триває третю добу поспіль.
Під ранок 26 липня безпілотники атакували російський завод “Сигнал” у Ставрополі, де виготовляються станції активних перешкод авіаційного, наземного та морського базування.