З вересня російських дітей в школах навчатимуть керувати бойовими безпілотниками

Джерело: Euronews

Депутат Ради федерації Росії Артем Шейкін анонсував уроки, на яких учні вивчатимуть управління безпілотними літальними апаратами (БпЛА) у рамках програми “Основи безпеки життєдіяльності”.

Згідно з програмою учні 10 та 11 класів також будуть навчатися поводженню зі штурмовими гвинтівками та ручними гранатами. 

Міністерство оборони Росії вже схвалило ці плани і їх планують реалізувати з першого вересня. 

Міністерство оборони Великої Британії назвало програму спробою нав’язати “мілітаризований патріотизм”. 

“Поновлення акценту, який Росія робить на призову дітей до військової служби, є здебільшого спробою культивувати культуру мілітаризованого патріотизму, а не розвинути справжні здібності”, — йдеться в заяві

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.