З вулиць Києва приберуть пошкоджені внаслідок обстрілів автівки
Джерело: Тимур Ткаченко/Telegram
На вулицях столиці нарахували понад тисячу покинутих авто, переважно пошкоджених російськими обстрілами. Саме ці транспортні засоби влада міста планує почати прибирати з 16 січня.
Начальник КМВА Тимур Ткаченко зауважив, що багато покинутих автомобілів створюють проблеми, зокрема звужують проїзд для рятувальної техніки, та псують вигляд вулиць і дворів.
Дав доручення розпочати процес вивезення з вулиць столиці автомобілів, які постраждали внаслідок влучань ворожих ракет і дронів, – поінформував він.
Тому місто розпочне вивезення цих транспортних засобів з 16 січня.
На найближчому засіданні Ради оборони спільно з відповідними службами напрацюємо ефективний механізм, який дозволить оперативно прибирати пошкоджені авто в майбутньому, – додав Ткаченко.
Додамо, в Україні вже утворилося понад 600 тисяч тонн відходів руйнувань і саме тому необхідно планувати де і як ефективно їх використовувати.
- Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА забезпечив підготовку та прийняття розпорядження про зупинення дії дозволу на викиди забруднюючих речовин, виданого ТОВ “АДМ”, підтвердив директор департаменту Олександр Возний.
- Концепція енергетичної стійкості Києва зокрема передбачає створення двох ТЕЦ на різних берегах столиці, що працюватимуть на комбінованому паливі і використовуватимуть висококалорійні фракції відходів, зауважили у КМДА.
- Збитки довкіллю Причорноморського регіону становлять майже 305 млрд гривень.
- Українські прокурори вперше повідомили про підозру у скоєнні злочину екоциду, разом зі злочином агресії та воєнними злочинами, російському генерал-полковнику та чотирьом його підлеглим.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.


