З жовтня Microsoft припинить продовжувати ліцензії на програмне забезпечення російським компаніям

Джерело: TelecomDaily з посиланням на лист технічної підтримки компанії

Після 30 вересня американський розробник Microsoft припинить продовжувати ліцензії на програмне забезпечення російським компаніям.

Зазначено, що Microsoft більше не може приймати платежі на місцевий банківський рахунок як оплату за свої послуги в Росії.

“У зв’язку з цим, надсилаючи вам повідомлення за 60 днів, корпорація Microsoft сповіщає вас про те, що після 30 вересня 2023 року (дата набрання чинності) ви більше не зможете продовжувати свої підписки”, – йдеться в повідомленні.

При цьому зауважується, що активні підписки діятимуть до кінця терміну, що залишився. У майбутньому їх не можна буде продовжити.

ДОВІДКОВО. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія Microsoft заявила про зупинку продажу нових продуктів в РФ. Утім відомо, що російські представництва міжнародних компаній та юридичні особи, які не потрапили під західні санкції, раніше отримували пропозиції щодо продовження ліцензії на програмне забезпечення корпорації.

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.

Експерти ООН дійшли висновку, що теракт в Оленівці у липні 2022 року організували під керівництвом Міноборони РФ.

Європейський Союз досяг нової торговельної угоди з Україною, котра замінить спеціальний режим безмитної торгівлі, запроваджений після повномасштабного вторгнення Росії.

Міноборони ініціювало внесення змін до законодавства, що передбачають 12-місячну відстрочку від мобілізації для добровольців, котрі відслужили за “Контрактом 18–24”. Уряд схвалив відповідний законопроєкт на засіданні у п’ятницю.