За два роки повномасштабного вторгнення знищено 1905 ракет, 4844 дронів та 7660 БпЛА
Джерело: Повітряні Сили ЗС України
За час повномасштабного вторгнення Росії в Україну у взаємодії із Силами оборони знищено 1905 ракет різних типів, 4844 ударних дронів та 7660 БпЛА оперативно-тактичного рівня.
Серед 1905 знищених ракет, 43 балістичних та 25 аеробалістичних – Х-47М2 “Кинджал”.
Також за два роки ліквідовано 340 ворожих літаків та 325 вертольотів.
До того ж за час повномасштабного вторгнення українські пілоти здійснили понад 18 800 вильотів, з них 7800 – на вогневе ураження, 8900 – на авіаційне винищувальне прикриття.
- В Україні триває 731-ша доба від початку повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили понад 409 тисяч російських окупантів.
- На Таврійському напрямку українські захисники уразили російський зенітний ракетний комплекс “Тор” та важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А “Солнцепьок”.
- 23 лютого Сили оборони збили російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 над акваторією Азовського моря.
4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.
Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.
Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.
Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.