За два роки повномасштабного вторгнення знищено 1905 ракет, 4844 дронів та 7660 БпЛА

Джерело: Повітряні Сили ЗС України

За час повномасштабного вторгнення Росії в Україну у взаємодії із Силами оборони знищено 1905 ракет різних типів, 4844 ударних дронів та 7660 БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Серед 1905 знищених ракет, 43 балістичних та 25 аеробалістичних – Х-47М2 “Кинджал”.

Також за два роки ліквідовано 340 ворожих літаків та 325 вертольотів.

До того ж за час повномасштабного вторгнення українські пілоти здійснили понад 18 800 вильотів, з них 7800 – на вогневе ураження, 8900 – на авіаційне винищувальне прикриття.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.