За пів року на телемарафон з держбюджету виділили 894 млн грн – нардеп Железняк

Джерело: народний депутат України Ярослав Железняк

За інформацією народного обранця Ярослава Железняка, із держбюджету України вже витратили 894 мільйони гривень на “Єдиний марафон”. І це лише за перше півріччя.

Напередодні нардеп писав, що на телемарафон витрачено 790 мільйонів державних коштів.

Як зауважив Железняк, у червні держпідприємство “Мультимедійна платформа в Україні” замовило контент для телемарафону на 20,78 млн гривень.

“Вирішили подивитися, у скільки державі обходиться піар влади. Так от, з початку 2024 року це вже більше 790 млн грн. Це загальна сума 10 контрактів для створення контенту марафону “Єдині новини” та FREEDOM” – повідомив депутат.

Він зауважив, що стали “трішки розумнішими”, оскільки тепер не закуповують окремо кожен контент, а об’єднують все в один контракт, до якого входять серіали, розважальні шоу тощо.

Та вже сьогодні Ярослав Железняк зауважив, що вчорашні дані про 790 мільйонів гривень – були цифрами лише щодо замовлень “Мультимедійної платформи”.

“Але тут треба ще додати: ➕ сам канал “Рада”. Який вже третій рік є у прямому користуванні повʼязаною з ОП (Міндичем) компанією “Кінокіт”. Так ось, до суми 790 млн грн можемо сміливо додавати ще 104 млн грн, злитих в цьому році на виробництво контенту “Ради” для марафону”, – написав нардеп.

Відтак загальна сума коштів з держбюджету, яку вже потратили на “Єдиний марафон”, становить 894 млн гривень.

“І це ще півроку не минуло”, – резюмував нардеп.

8 травня акторки й актори Молодого театру зі сцени звернулися до глядачів після вистави й заявили про сексуальні домагання директора — художнього керівника театру Андрія Білоуса.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ідея відвести війська та створити буферну зону є “неживою”.

Новий німецький уряд на чолі з Фрідріхом Мерцом може засекретити постачання німецького озброєння в Україну.

Президент США Дональд Трамп оголосив, що Індія та Пакистан домовилися про повне і негайне припинення вогню.

Космічний апарат радянських часів “Космос 482” впав на Землю після 53 років перебування на орбіті через невдалу місію на Венеру.