За сьогодні російські військові тричі прицільно атакували рятувальників ДСНС

Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій у Facebook

23 січня російська армія здійснила три прицільні атаки на рятувальників. За даними ДСНС, РФ скеровувала атаки проти людей, автомобілів та пожежних частин.

Фото: ДСНС України

Внаслідок обстрілів один вогнеборець зазнав поранень.

Фото: ДСНС України

Пошкоджено будівлю однієї з пожежних частин Харкова, там постраждалих серед працівників не зафіксовано. Ще у Нікополі ворожий БпЛА влучив по території пожежної частини, в результаті чого виникла пожежа службового автомобіля, а в приміщенні пошкоджено вікна. Там стосовно постраждалих не йшлося.

Фото: ДСНС України

У Херсонській області рятувальники працювали на місці пожежі, і прямо на них із ворожого безпілотника скинули боєприпаси. Постраждав командир відділення ДСНС. Нині він у лікарні. Також пошкоджено автоцистерну.

Фото: ДСНС України

Фото: ДСНС України

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.