Залужний запросив очільника Штабу оборони ЗС Італії відвідати Україну

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

15 січня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з начальником Штабу оборони Збройних Сил Італії адміралом Джузеппе Каво Драгоне.

Сторони зокрема обговорили низку питань двостороннього військового співробітництва та обміну досвідом. Також український генерал запросив адмірала Драгоне відвідати Україну та спільно попрацювати на пунктах управління і в бригадах Збройних Сил України.

Також під час розмови окремо зупинилися на питаннях регламентного обслуговування техніки, яку Італія надала Україні у межах оборонних пакетів допомоги.

Залужний висловив вдячність Італії за всебічну підтримку в боротьбі з російською агресією.

Зауважимо, нещодавно Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних сил НАТО в Європі, командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі.

Генерали обговорили ситуацію на фронті та дії, яких можна очікувати від ворога в найближчі тижні та місяці.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.