Застосунок для знайомств Tinder припинить роботу у Білорусі

Джерело: пресслужба Tinder

З 15 лютого 2024 року застосунок для знайомств Tinder припинить працювати на території Білорусі.

Зазначається, що з цього часу користувачі застосунку у Білорусі більше не зможуть користуватись сервісами Tinder і входити в обліковий запис.

Платні підписки на певні послуги будуть автоматично з 15 лютого. Тим хто придбав послуги на довший термін – 6 чи 12 місяців – закликають подати запит про повернення коштів.

Тим, хто хоче видалити обліковий запис з застосунку радять це зробити до 15 лютого. Після цієї дати видалити обліковий запис буде неможливо.

Для отамання копій особистих даних потрібно до 15 лютого скористуватись інструментом “Керувати моїм обліковим записом”. Після 15 лютого отримати копію персональних даних можна буде лише звернувшись до служби підтримки застосунку.

Вато зауважити, що з червня 2023 року Tinder припинив роботу у Росії. Тоді власник компанії повідомив, що це потрібно аби захистити права людей.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.