Заступниці головного лікаря Львівської обласної МСЕК оголосили про підозру
Джерело: ДБР та Офіс генпрокурора
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру заступниці головного лікаря Львівської обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), яка приховала мільйонні статки у декларації.

Фото: ДБР
Згідно з ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України, жінці інкримінують недостовірне декларування, оскільки у декларації за 2023 рік вона не вказала інформацію про майно, яким користується її сім’я.
Серед невказаного майна – орендований гараж та два автомобілі преміумкласу: Mercedes-Benz GLE 300D Coupe і BMW X5. Загальна вартість цих активів перевищує 5,9 мільйона гривень.
У межах розслідування також перевіряється її можливий зв’язок із прийняттям рішень про присвоєння груп інвалідності без належних підстав. На цю мить вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.
- Правоохоронці затримали посадовицю Центральної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) за підозрою у хабарництві. Вона вимагала 2 тисячі доларів за сприяння в отриманні ІІ групи інвалідності для чоловіка, що дозволяло зняти його з військового обліку.
- Керівників медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) не допускатимуть до роботи в новій системі, стверджують у Міністерстві охорони здоров’я.
- У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомили, що конфіскувати статки очільників медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) неможливо.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.