Завдяки українським дипломатам у Туреччині скасували концерт Ані Лорак

Джерело: консул України в Анталії Олександр Воронін у Facebook.

Завдяки спільним зусиллям українських дипломатів та української громади у Туреччині скасували концерт співачки Ані Лорак, яка після повномасштабного вторгнення Росії в Україну продовжила працювати на території країни-агресорки.

“Скоординувавши спільні зусилля  Посольства України у Турецькій Республіці, Консульства України в Анталії та української громади, вдалося домогтися скасування проведення концерту Ані Лорак (Кароліни Куєк) у концертному залі The Cosmos Theatre”, – повідомив Олександр Воронін.

За його словами, це рішення ухвалила Рада директорів холдингу Kilit Hospatality Group, до якого входить мережа готелів Nirvana та концертний зал The Cosmos, “після всебічного вивчення ситуації з концертом Ані Лорак, ролі особистості артистки у повномасштабній війні РФ проти України та можливих репутаційних наслідків проведення такого концерту з урахуванням суспільного резонансу з боку української спільноти”.

Відтак, продаж квитків зупинено, а тим, хто їх вже придбав, повернуть кошти.

Олександр Воронін зазначив, що власники холдингу Kilit Hospatality Group з розумінням ставляться до ситуації в Україні та надають підтримку українській стороні після повномасштабного вторгнення РФ.

Зокрема, у межах проєкту “Дитинство без війни” з евакуації дітей дітей-сиріт Дніпропетровської області, на початковому етапі його реалізації у березні-квітні 2022 року понад 200 дітей було розміщено в одному з готелів мережі та майже три місяці безоплатно перебували й харчувались там.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.