Збитки довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становлять майже 450 млрд грн

Джерело: Міндовкілля

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив, що збитки довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становлять майже 450 мільярдів гривень.

“На сьогодні за даними Державна екологічна інспекція України, шкода довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становить вже майже 450 млрд гривень”, – зазначив Руслан Стрілець.

Міністр вкотре нагадав, що на вебресурсі Міндовкілля “ЕкоЗагроза” 24/7 доступні достовірні дані про стан довкілля. Там є вся важлива екологічна інформація: від показників забруднення води, повітря до сповіщень про повітряні тривоги, хімічну небезпеку та інструкції на випадок екологічних надзвичайних ситуацій.

Раніше заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександр Краснолуцький повідомив, що в Україні вже утворилося понад 600 тисяч тонн відходів руйнувань.

30 квітня міністерка економіки Юлія Свириденко спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессентом підписала Угоду ​​про створення Інвестиційного фонду відбудови США–Україна. Як зауважила міністерка, мовиться про співпрацю на десятиліття вперед.

Орієнтовна вартість робіт з відбудови сучасного корпусу лікарні “Охматдит” становитиме близько 396 мільйонів гривень. Проєктно-кошторисна документація наразі проходить експертизу, а тендер на капітальний ремонт сучасного корпусу оголосять на платформі Prozorro у першій половині травня.

Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог наголосив, що главі РФ Володимиру Путіну варто визнати зміну ситуації на користь України. Генерал у відставці зауважив, що росіянам, попри шалені втрати у лавах своєї армії, за півтора року не вдалося досягти серйозних здобутків на фронті.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді відмовився приїхати до Москви на 9 травня. Про те, що Моді не прийняв запрошення глави РФ Володимира Путіна брати участь в урочистих заходах, повідомив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков.

Компанії McDonald’s і Coca-Cola досі розглядають російський ринок як зону підвищених ризиків і не планують повертатися до діяльності у цій країні, свідчать листи компаній до правозахисної групи B4Ukraine.