Зеленський анонсував більше систем ППО для України

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

10 серпня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні анонсував нові оборонні пакети для українського війська, акцентуючи зокрема на додаткових системах ППО.

Глава держави розповів про продовження підготовки Української доктрини – ґрунтовного тексту, як основи для трансформації нашої держави.

Не забуваємо нашу головну мету – перемогти у війні та не програти країну. Україна має обов’язково реалізувати свій історичний шанс на розвиток, який був здобутий сміливістю наших людей – усього нашого народу, – наголосив він.

Зеленський зауважив про збільшення оборонних пакетів для наших воїнів та захисних систем для всього українського суспільства, зокрема систем ППО.

Також у зверненні президент окремо відзначив підрозділи, які забезпечують наступ наших військ — українських саперів. Зазначивши, що саме вони очищують українську землю від російських мін, відкриваючи для наших армійців можливість іти вперед.

808-й окремий полк підтримки, 48-ма Камʼянець-Подільська інженерна бригада, 143-й Обʼєднаний навчально-тренувальний центр Сил підтримки – дякую всім вам! – мовив він.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого загинув чоловік.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.