Зеленський після нічних атак РФ по Україні закликав до тиску на Росію

Джерело: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликав посилити тиск на Росію після чергових атак РФ по Україні.

Зеленський зауважив, що цієї ночі ворог бив по кількох українських населених пунктах.

Зокрема під ударом опинилась Охтирка на Сумщині, де поранень зазнало 14 осіб, зокрема троє дітей з однієї родини віком 5 місяців, 4 та 6 років.

У Костянтинівці на Донеччині окупанти пошкодили п’ять багатоквартирних будинків: під завалами щонайменше троє осіб, триває рятувальна операція.

Також завдано удару по газорозподільній станції в Одеській області. Під обстрілами опинились Чернігівщина, Харківщина та Полтавщина.

Загалом росіяни випустили понад 60 БпЛА і балістичну ракету.

“Все це – демонстративні удари, які лише підтверджують необхідність тиску на Москву, необхідність запровадження нових санкцій і мит, доки дипломатія не запрацює повною мірою”.

Зеленський подякував союзникам, які допомагають зупинити російську агресію та наголосив, що Україні потрібні сильні гарантії безпеки для надійного і тривалого миру.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.