Зеленський провів телефонну розмову з Трампом: про що домовились

Джерело: Володимир Зеленський та Дональд Трамп

Президент України Володимир Зеленський та кандидат у президенти США Дональд Трамп провели телефонну розмову. Обидва назвали її “хорошою” та повідомили, про що вдалось домовитись.

За словами Зеленського, під час розмови він привітав Трампа з номінацією від Республіканської партії та засудив “жахливий замах у Пенсильванії”.

“Я відзначив життєву важливість двопартійної та двопалатної американської підтримки для захисту свободи й незалежності нашої держави”, – наголосив український президент.

Він додав, що Україна завжди дякуватиме США за допомогу у протистоянні російській агресії та нагадав, що РФ щоденно обстрілює населені пункти Української держави.

“Домовились із президентом Трампом обговорити під час особистої зустрічі, які саме кроки можуть зробити мир чесним і справді тривалим”, – резюмував Зеленський.

Трамп, своєю чергою, після розмови з Зеленським вкотре наголосив, що завершить російсько-українську війну та вислови впевненість, що Україна і РФ “домовляться про угоду яка покладе край насильству та прокладе шлях до процвітання”.

Він також зауважив, що розмова видалась “дуже хорошою”. Водночас Трамп не згадав про те, чи домовились вони з Зеленським про зустріч.

“Я вдячний президенту Зеленському за те, що він протягнув руку допомоги, тому що я, як ваш наступний президент Сполучених Штатів, принесу мир у світ і покладу край війні, яка коштувала стільки життів і спустошила незліченну кількість невинних сімей”, – написав він.

У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.

Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.

Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.

Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.