Зеленський відвідав позиції Сил спеціальних операцій на Бахмутському напрямку

Джерело: Telegram-канал Зеленського

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції Сил спеціальних операцій на Бахмутському напрямку, де привітав воїнів із професійним святом.

“Бахмутський напрямок, передові позиції Сил спеціальних операцій. Сьогодні я тут, щоб привітати наших воїнів з їхнім професійним днем, ушанувати їхню силу. Заслухав доповідь командира, поспілкувався з військовими. Дуже потужні, дуже результативні. Дякую!”, – написав він.

Зеленський додав, що деталі операцій ССО можна повідомляти лише через деякий час, однак наголосив, що виконання цих завдань – “справді героїчне”.

“Слава Силам спеціальних операцій Збройних Сил України! Честь!” ­– зазначив президент.

На передовій президент вручив нагороди солдатам та офіцерам Сил спеціальних операцій.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.