Зеленський відвідає інавгурацію президента Аргентини

Джерело: TN

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.

За даними TN, намір Зеленського прилетіти до Буенос-Айреса підтвердили джерела в посольстві України.

Зазначається, що президент України від самого початку був у списку гостей на інавгурацію, однак на його приїзд не очікували.

У TN майбутній приїзд Зеленського назвали сильним політичним жестом щодо регіону, оскільки це буде перший візит Зеленського до Латинської Америки з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Запрошення Зеленського на інавгурацію є чітким жестом підтримки України з боку Мілея.

Хав’єр Мілей запросив президента України відвідати Аргентину під час телефонної розмови після перемоги на виборах та запропонував, щоб його країна стала місцем проведення можливого регіонального саміту щодо війни.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.