Зеленський вперше зустрівся з прем’єром Вірменії Пашиняном

Джерело: президент Володимир Зеленський у Telegram

Український президент Володимир Зеленський вперше зустрівся із прем’єром-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном. Вони побачилися на саміті Європейської політичної спільноти в Іспанії.

“Україна зацікавлена в стабільності регіону та дружніх відносинах із його країнами. Ми також обговорили нашу двосторонню співпрацю й міжрегіональні економічні проєкти”, – написав він.

За його словами, вони обидва під час зустрічі порушили питання ситуації із безпекою на Південному Кавказі.

Неформальна зустріч у форматі саміту Європейської політичної спільноти відбудеться у Гранаді. Під час неї будуть присутні лідери держав-членів ЄС. Вони хочуть торкнутися стратегічного порядку денного на 2024-2029 роки.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.