Землетрус в Афганістані: кількість жертв зросла до понад 2400 осіб

Джерело: TOLOnews

Землетрус у провінції Герат на заході Афганістану призвів до загибелі понад 2400 осіб. Як повідомляє адміністрація Талібану, ще понад 9 тисяч осіб отримали поранення.

Землетрус магнітудою 6,3 стався 7 жовтня, з епіцентром за 40 км від міста Герат з населенням 272 тисячі осіб. Вогнище залягало на глибині 10 км. За першим поштовхом було ще вісім — магнітудою від 4,3 до 6,3. В результаті постраждали жителі 20 сіл, зруйновано 1983 будівлі.

За словами представника міністерства стихійних лих Мохаммада Джанана Саїка, більшість жертв — в округах Зендех Джан і Горіан провінції Герат, де проживає близько 2 млн осіб, 13 сіл перетворилися на руїни.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.