Згідно з опитуванням, більшість росіян все ще підтримують війну

Джерело: Sky News

Нове опитування, проведене позапартійним Національним центром дослідження громадської думки Чиказького університету, свідчить, що більшість росіян (63%) підтримують війну Росії в Україні.

Результати свідчать, що підтримка війни серед росіян залишається незмінною.

Згідно з опитуванням, близько 64% ​​опитаних вважають російсько-українську війну симптомом більшої “цивілізаційної боротьби між Росією та Заходом”.

Переважна більшість опитаних росіян (94%) висловили принаймні помірний рівень гордості за свою російську ідентичність. 

Водночас 62% заявили, що вважають, що до Росії у світі ставляться “несправедливо”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.