Згідно з опитуванням, українці найбільше довіряють Залужному, Зеленський на третьому місці

Джерело: КМІС

Згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, станом на лютий 2024 року серед 13 діячів у списку українці найбільше довіряють колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному – 94%.

На другому місці – начальник ГУР Кирило Буданов з довірою у 66%, а президент України Володимир Зеленський на третьому (64%).

Фото: КМІС

Зазначимо, що довіра до Зеленського, порівняно з груднем 2023 року, знизилась на 13%. Однак довіра до Залужного за цей період зросла на 2%. Довіра опитаних українців до Кирила Буданова також збільшилась – на 6%.

Згідно з результатами опитування, новому Головнокомандувачу ЗСУ Олександру Сирському довіряють 40% опитаних українців (в грудні 2023 року 33%).

Найнижчий показник довіри серед 13 діячів до народної депутатки Мар’яни Безуглої (довіряють 7%, не довіряють – 65%), народного депутата Юрія Бойка (довіряють 10%, не довіряють – 73%), голови політичної партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко (довіряють 17%, не довіряють – 82%) та колишнього радника ОП Олексія Арестовича (довіряють 11%, не довіряють – 83%).

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.