«Жахливий початок серпня для рятувальної родини», – голова ДСНС

Джерело: Сергій Крук в Facebook

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло 78 та поранено 280 працівників ДСНС.

“Жахливий початок серпня для рятувальної родини. Бо всі тут, як одне ціле. І це ціле від початку широкомасштабного вторгнення на територію України щодня намагається знищити ворог”, – зазначив Сергій Крук.

Фото: Сергій Крук в Facebook

Він додав, що триває “прицільне полювання” на рятувальників, які “не тримають у руках зброю”, а лише допомагають мирним громадянам.

“Рятувальники вже давно зрозуміли, що ворог – підступний, жорстокий і будь-які норми закону для нього – ніщо. Але щоразу, коли лунає вибух, вони одягають свій спецодяг, стають “титанами” і мчать до людей. Адже вони “сміливі рятувати життя”!” – написав голова ДСНС.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Колишній президент США Дональд Трамп під час зустрічі з донорами зробив кілька гучних заяв, зокрема сказав, що “бомбив би Москву, якби Росія вторглась в Україну”.