Жінки відмовляються від гормональної контрацепції через вибух дезінформації – WP

Джерело: The Washington Post

У статті The Washington Post зазначають, що багато жінок відмовляються від гормональної контрацепції через вибух дезінформації в соцмережах.

У виданні зазначають, що в таких соціальних мережах, як TikTok або Instagram є безліч оманливих відео, в яких жінки розповідають про збільшення ваги, депресію, тривогу та навіть безпліддя внаслідок вживання гормональних контрацептивів.

Лікарі кажуть, що спостерігають за дезінформацією про гормональні контрацептиви в Інтернеті, націленої на вразливу демографічну групу: підлітків, які більш схильні вірити тому, що бачать в телефонах.

Фото: Miki Kim для The Washington Post

Хоча лікарі стверджують, що гормональна контрацепція, яка включає протизаплідні таблетки та внутрішньоматкові спіралі (ВМС), є безпечною та ефективною, вони стурбовані, що багато пацієнтів були змушені звертатися за інформацією до некваліфіковані онлайн-спільноти.

“Люди видають себе за експертів із гормональних контрацептивів та говорять про речі, які наука не підтверджує. Я бачу прямі провали цієї дезінформації”, — сказав Майкл Белмонте, акушер-гінеколог округу Колумбія та експерт із планування сім’ї Американського коледжу акушерів та гінекологів (ACOG).

Він каже, що жінки часто приходять на аборти, повіривши в те, що бачать у соціальних мережах про небезпеку гормонального контролю над народжуваністю та ефективність відстеження менструацій для запобігання вагітності. 

У виданні зазначають, що будь-які форми ліків, включаючи гормональні контрацептиви, можуть мати побічні ефекти. 

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів зазначає, що ризик утворення тромбів під час використання протизаплідних таблеток — у 3-9 жінок із 10 000, які приймають таблетки — залишається нижчим, ніж ризик утворення тромбів під час вагітності та в післяпологовому періоді.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…