Журнал TIME звільнив 15% редакційного персоналу

Джерело: CNN

Журнал TIME 23 січня звільнив 15% своїх редакційних співробітників, які представляють профспілку.

Представник TIME повідомив, що видання звільнило близько 30 співробітників у кількох відділах, включаючи редакційний, технологічний, відділ продажів і відділ студій.

Серед звільнених більшість співробітників TIME for Kids, видання новин для дітей шкільного віку.

“Сьогодні рівно рік, як я почала працювати в журналі Time, і сьогодні вранці мене звільнили разом із 12 іншими журналістами”, — написала Гейлі Вайс, кореспондентка TIME із питань здоров’я та науки, у дописі на X.

У записці для персоналу виконавча директорка журналу Джессіка Сіблі сказала, що рішення “було прийнято непросто” і описала звільнення як “серію рішень щодо структурування нашої компанії для довгострокової стабільності та зростання”.

Профспілка розкритикувала це рішення в заяві, назвавши співробітників ключовими для успіху TIME.

“TIME та інші власники корпоративних медіа продовжують підривати якість редакційної роботи, ставлячись до власної робочої сили як до одноразових. Авдиторія може прочитати різницю між медіакомпанією, яка інвестує в журналістів, і тією, яка інвестує в винагороди керівників і зовнішніх консультантів. Ми всі — і читачі, і працівники — заслуговуємо на краще”, — сказала Сьюзан ДеКарава, президентка NewsGuild Нью-Йорка.

Міністерство оборони спільно з Командуванням Сил логістики ЗСУ автоматизували процес обліку та зберігання відібраного біологічного матеріалу військовослужбовців. Система почала працювати з квітня 2025 року і за планом до кінця року налічуватиме 225 000 біологічних зразків.

У Греції чоловікам заборонять мати дітей за допомогою сурогатного материнства, якщо вони неодружені або перебувають в одностатевих стосунках.

Україна та США погодили, що Інвестиційний фонд відбудови матиме збалансовану систему управління з рівним представництвом сторін. Тоді як критичні рішення ухвалюватимуться виключно одностайно.

Амаль Клуні, британська правозахисниця й дружина голлівудського актора Джорджа Клуні, може потрапити під санкції США через свою роль у справі Міжнародного кримінального суду щодо ХАМАС.

Під час візиту президента США Дональда Трампа до Ер-Ріяда 13 травня спільно зі спадковим принцом та прем’єр-міністром Мухаммедом бін Салманом сторони підписали масштабний пакет угод між США та Саудівською Аравією на загальну суму у $600 мільярдів. Це найбільший в історії двосторонній економічний та оборонний договір між цими країнами.