Журналіст, що питав у Зеленського про його костюми: що про нього відомо?

Джерело: ВВС Україна

Під час напруженої розмови в Овальному кабінеті президент Володимир Зеленський зіткнувся з критичними зауваженнями від американського консервативного журналіста щодо свого одягу. Це питання стало передвісником подальшої суперечки про вдячність і повагу між ним і Дональдом Трампом.

“Чому ви не носите костюм? У вас є костюм? Багато американців мають проблеми з тим, що ви не поважаєте гідність офісу”, – запитав репортер.

Від початку повномасштабної війни Зеленський носить футболки та світшоти у мілітарі-стилі, часто з тризубом. Він дотримується цього стилю навіть на зустрічах зі світовими лідерами.

“Я буду носити костюм після того, як ця війна закінчиться. Можливо, це буде щось схоже на ваш, можливо, щось краще… Можливо, щось дешевше”, – відповів Зеленський репортеру.

Питання поставив Браян Ґленн, головний кореспондент Білого дому для Real America’s Voice — медіаплатформи, тісно пов’язаної з ультраправими союзниками Трампа.

Він є відкритим активістом руху MAGA та прихильником 47-го президента, а також його називали “улюбленим репортером” Трампа. Ґленн взяв у Трампа десятки інтерв’ю, висвітлював судові процеси та мітинги на його підтримку.

З 2022 року Ґленн перебуває у стосунках із відомою конгресвумен Марджорі Тейлор Ґрін. В інтерв’ю Politico він заявив, що вважає її майбутньою президенткою США після Трампа.

Тейлор Ґрін відома своїми антиукраїнськими заявами в Конгресі. Вона звинувачувала українську владу в обмеженні свободи ЗМІ та “війні проти християн”, а також виправдовувала вторгнення РФ, стверджуючи, що Київ нібито сам спровокував Путіна.

Після зустрічі Трампа й Зеленського журналіст написав у Х, що критики можуть скільки завгодно з нього сміятися — йому байдуже.

“Його гардероб є прямим відображенням відсутності поваги Зеленського до нашої країни. І крапка”, – ідеться в дописі Ґленна.

Журналіст також написав, що стиль одягу Зеленського під час офіційного візиту у Вашингтон “свідчить про його внутрішню неповагу не лише до нашої країни, а й до президента та громадян США, які дали можливість Україні фінансово вижити до цього часу”.

Керівник першого головного підрозділу детективів НАБУ Олександр Абакумов повідомив, що колишній міністр оборони Олексій Резніков наразі не перебуває в статусі підозрюваного чи свідка у справі про розкрадання державних коштів на закупівлях харчових продуктів для ЗСУ.

Мита на канадські пиломатеріали із хвойних порід дерев, обіцяні президентом США Дональдом Трампом, можуть вплинути на постачання туалетного паперу.

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” у відповідь на запити медіа щодо можливого запуску Запорізької АЕС заявляє, що категорично засуджує спроби легітимізувати незаконне управління найбільшою атомною станцією Європи, що перебуває під російською окупацією з 2022 року.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс повідомив, що Ілон Маск залишатиметься радником президента США Дональда Трампа, навіть після того, як він піде з посади в Департаменті урядової ефективності.

Уряд США заборонив американському урядовому персоналу в Китаї, а також членам сімей і підрядникам, які мають допуск до державної таємниці, вступати в будь-які романтичні або сексуальні стосунки з китайськими громадянами.