Зірка «Піратів Карибського моря» загинув через напад акули під час серфінгу

Джерело: Sky News

Серфер Тамайо Перрі, відомий роллю у фільмі “Пірати Карибського моря: На дивних берегах”, загинув внаслідок нападу акули на Гаваях. Його тіло без руки та ноги винесло до берега.

Місцеві серфери виявили тіло 49-річного Перрі біля пляжу Малаекахана на північному березі острова Оаху.

За даними видання, він “ловив хвилі під час перерви у роботі рятувальника, коли сталася трагедія”.

Перрі народився в 1975 році. У 12-річному віці почав займатися серфінгом.

Тамайо став переможцем турніру Pipeline Masters і вважався одним із найвидатніших серфінгістів.

Завдяки своїм професійним навичкам отримав роль в серіалах “Загублені” і “Поліція Гаваїв”, а також у голлівудських фільмах, серед яких “Блакитна хвиля” та “Пірати Карибського моря: На дивних берегах”.

Окрім того, Перрі знімався у рекламі для Nissan Xterra, яка транслювалася під час плей-офф НФЛ і зимових Олімпійських ігор, а також у ролику для Coca-Cola.

У 2016 році разом із дружиною Емілією він створив “Посібник із серфінгу на Оаху”.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.