Змушував армійців будувати маєток – ДБР повідомило про підозру військовому комісару на Закарпатті

Джерело: пресслужба ДБР

Військовий комісар одного з районів на Закарпатті, що народився та навчався на території РФ, змушував вмотивованих та патріотичних підлеглих будувати йому маєток. Під час обшуку працівники ДБР також виявили чимало російської символіки.

Зауважується, з початку березня за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного ТЦК армійці замість служби проводили будівельні роботи в його маєтку.

Під час обшуків на місці будівництва працівники ДБР виявили трьох військових, які виконували будівельні роботи. Наразі вони вже дають показання.

Окрім цього, у помешканні та робочому кабінеті фігуранта вилучено $3,5 тис, атрибутику РФ, зокрема монети, документи про здобуття освіти в РФ, а також одяг з емблемами СРСР та РФ, посвідчення офіцера МО СРСР, кокарди та навіть георгіївську стрічку.

Начальнику одного з відділів Ужгородського районного ТЦК повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Нині розслідування триває.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.