Знайдені 25 років тому в смітнику сценарії серіалу «Друзі» продали на аукціоні за $27 тис.

Джерело: Sky News

Сценарії декількох епізодів серіалу “Друзі”, знайдених у смітнику 25 років тому, продали на аукціоні за 22 000 фунтів стерлінгів (приблизно 27 940 тисяч доларів), пори те, що їхня вартість раніше оцінювалася не більше 1 000 доларів.

Аукціоністи Hanson Ross заявили, що вони були “вражені феноменальним глобальним інтересом” до сценарію епізоду “Весілля Росса”, відомого фіналу четвертого сезону серіалу “Друзі”.

Операційний керівник торгового залу Аманда Батлер повідомила, що за день до аукціону їхні телефонні лінії були завалені пропозиціями, які значно перевищували початкову вартість.

“Я просто не можу повірити в результат і вплив цієї знахідки. Глобальна зацікавленість була феноменальною, ми всі були вражені”, – сказала вона.

Загалом перед продажем було зроблено 219 заявок з усього світу, включаючи Україну, США, Німеччину, Іспанію, Австралію, Дубай та Швейцарію.

Обидва епізоди “Весілля Росса” були зняті в Лондоні, а їх сценарії знайшли лише через кілька тижнів після завершення зйомок у Fountain Studios у Вемблі в 1998 році. 

Неназваний продавець, який працював на студії до 1999 року, виявив сценарії, але зберігав їх у шухляді біля ліжка, перш ніж прибрати.

“Пам’ятаю, я думав, кому з акторського складу вони могли належати. Коли я прийшов прибрати свій стіл, я просто скинув все у велику картонну коробку. Я забув про сценарії. Вони опинилися в ящику біля ліжка і з тих пір залишалися там. Я міг легко їх викинути”, – розповів чоловік.

Він додав що сценарії “заслуговують на те, щоб ними володів великий шанувальник” серіалу “Друзі”.

Українським захисникам вдалося просунутися на Куп’янському напрямку і в Запорізькій області, тоді як війська РФ просунулися на півночі Урожайного Донецької області, під Авдіївкою і Торецьком.

14 липня відзначається Міжнародний день небінарних людей та День обізнаності про акул. За церковним календарем вшановують пам’ять святого апостола Акили.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.