Знищено російський гелікоптер Мі-8, вартістю $10-15 млн

Джерело: Головне управління розвідки МО України

В середу, 17 квітня, в російському місті Самара на аеродромі “Кряж” знищили транспортний вертоліт Мі-8.

Фото: ГУР

В українській розвідці зазначили, що ворог використовував цей гелікоптер у війні проти України для перевезення зброї та особового складу.

За даними ГУР, вартість цього Мі-8, ймовірно, становить від 10 до 15 мільйонів доларів.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.