«Зробили все, і навіть більше»: у 3-й ОШБр прокоментували вихід з Авдіївки

Джерело: 3-тя окрема штурмова бригада

У 3-й ОШБр підтвердили вихід українських захисників з Авдіївки на Донеччині.

Командир 3-ї ОШБр Андрій Білецький повідомив, що відбувається відхід на підготовлені позиції.

Він подякував бійцям, які чинили спротив окупантам, навіть попри їх перевагу у живій силі, техніці та снарядах.

“Зробили все, і навіть більше. Дякую за стійкість кожному. Відходимо на підготовлені позиції, щоб повернутися і завдати ще сильнішого удару. Дякую командуванню за виважене рішення. Бій триває”, — наголосив Білецький.

Додамо, що Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про відхід ЗСУ з Авдіївки вночі 17 лютого. Він зазначив, що рішення про відхід зумовлено оперативною ситуацією у місті та з метою збереження життів бійців ЗСУ.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.