Зросла кількість постраждалих внаслідок нічної атаки РФ на Одесу
Джерело: Олег Кіпер
Кількість постраждалих через атаку російських окупантів на Одесу в ніч на 28 березня зросла до 16. Дві людини загинули.
“До 16 осіб зросла кількість постраждалих внаслідок нічної атаки на Одесу, двоє з них, на жаль, загинули”, – повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Він зазначив, що станом на зараз 14 людей отримують допомогу. Двоє з них перебувають у важкому стані через отримані опіки та поранення. Стан інших лікарі оцінюють як середньої тяжкості та задовільний.
- Російські окупанти атакували п’ять районів у Сумській області. Унаслідок атак є поранені та руйнування.
- Вранці 28 березня російські окупанти атакували Кривий Ріг. Є загиблі та поранені.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.
Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.