ЗС РФ почали відновлювати наступ на Лимано-Куп’янському напрямку

Джерело: телемарафон

На Лимано-Куп’янському напрямку російські військові почали відновлювати наступальні дії. ЗС РФ нарощують інтенсивність обстрілів та авіаударів, додав речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

“Звичайно, ворог не може собі дозволити наступати одразу вздовж 140 кілометрів. Він акцентує свою увагу поблизу населеного пункту Іванівка та Синьківка, які знаходяться на Харківщині та також поблизу Макіївки”, — сказав Євлаш.

За його словами, раніше російські військові намагалися наступати біля Новоєгорівки, але Сили оборони відбили їхні спроби. Після цього спостерігалося певне затишшя, але посилення бойових дій фіксують близько тижня.

“Перші — це були такі короткі поодинокі випадки. Коли здебільшого штурмували ці штурмові загони “Шторм Z” та просто “Шторм”. Зараз уже ми бачимо більш таке серйозне вкраплення”, — підкреслив речник.

Основною метою противника залишається взяття Куп’янська. Місто сполучене залізною дорогою, що робить його важливим логістичним хабом.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.