ЗСУ нищать російські позиції на островах дельти річки Дніпро – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

Українські підрозділи проводять бойові операції на різних ділянках фронту на херсонському напрямку та знищують російські позиції та наглядові посади на островах дельти річки Дніпро.

За даними Генштабу ЗСУ, українські сили відбили російські атаки поблизу Степового, Авдіївки, Тоненького та Опитного.

Водночас західні та українські джерела продовжують повідомляти, що російські війська зазнають значних втрат у районі Авдіївки. Зокрема, за словами Умєрова, втрати російських бойовиків становлять близько 4 тисяч військовослужбовців.

Як зазначили аналітики, ЗСУ утримують позиції в Кринках на тлі операцій, що продовжуються, на східному (лівому) березі Херсонської області 28 жовтня.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

У Міністерстві закордонних справ закликали до розв’язання проблем між Кишиневом та Тирасполем без зовнішніх втручань.