ЗСУ передали понад 200 дронів українського виробництва Heavy Shot

Джерело: Міністерство цифрової трансформації

Українським захисникам передали 206 дронів Heavy Shot. Це коптери українського виробництва від Gurzuf Defence.

Дрони здатні доставити до 30 кг бомбового навантаження на відстань до 15 км.

Ці БпЛА протидіють РЕБ росіян, завдяки чому мають більшу стійкість на фронті. Також їх обладнали GPS-системою, тому вони автоматично повертаються на базу.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.