З’явилися кадри зсередини зруйнованого росіянами драмтеатру в Чернігові

Джерело: “Радіо Свобода”

19 серпня російська ракета поцілила по драмтеатру у Чернігові. Нині з’явилися кадри зруйнованої будівлі зсередини.

Ймовірно росіяни завдали удару балістичною ракетою. Станом на сьогодні кількість постраждалих від російського ракетного удару по центру Чернігова зросла до 148 людей. Понад 40 постраждалих перебувають у лікарні.

Внаслідок атаки загинули 7 людей.

Зараз активно тривають роботи з очищення центру міста і обстеження всіх житлових будинків та установ для оцінки розміру збитків. Пошкоджень зазнали більше як 50 помешкань і понад 60 будинків, які знаходились поруч з місцем удару.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.