12 липня температура повітря на півдні сягатиме +42 градусів – синоптикиня Діденко
Джерело: Наталка Діденко
У п’ятницю, 12 липня, в Україні очікується надзвичайна спека: найвища температура повітря – у південних регіонах.
Так, завтра на півдні повітря прогріється до +37…+42 градусів.
Не набагато кращою буде ситуація й в інших областях: майже повсюди – +35…+40 градусів, лише на заході та у прикордонних районах Сумщини і Харківщини – +31…+34.
Опадів завтра не передбачається. Невеликий дощ місцями можливий лише на Волині.
У Києві завтра спекотно, від +34 до +36 градусів.
Попередньо, зниження температури повітря можна очікувати не раніше 20 липня.
“Спека поки що триває, та ще й набирає обертів. Нагадую, що пікові дні спеки – з 13 по 16 липня. Послаблення спеки – із 20 липня”, – додала синоптикиня.
- Синоптики опублікували кліматичну характеристику на липень 2024 року
Громадська організація “Справа Громад” оголосила про розіграш оригіналу малюнка “Ми і є фортифікації”, створеного художником-аніматором Fill Feaouill. Кошти, зібрані під час благодійної лотереї, підуть на закупівлю нових екскаваторів для потреб оборони. Ініціативу підтримав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який особисто фінансує постачання техніки для будівництва фортифікаційних споруд.
Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.