22 листопада в Києві розпочне свою роботу 7 Український Жіночий Конгрес

Джерело: Український Жіночий Конгрес

В середу, 22 листопада, в Києві стартує 7 Український Жіночий Конгрес – унікальна платформа призначена для формування порядку денного країни у сфері гендерної рівності.

Тема поточного Конгресу — “Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови.” Він триватиме два дні, 22 і 23 листопада, й на ньому збереться понад 50 спікерів та спікерок.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради та співзасновниця УЖК, пояснила, що “загальна мета Конгресу – домогтися, щоб жінки були паритетною з чоловіками складовою відбудови України, щоб вони мали змогу впливати на процеси і рішення без дискримінації і “скляних стель””.

Народна депутатка та ще одна співзасновниця Марія Іонова зазначила, що обговорення відбудуться на шести тематичних платформах, а серед гостей будуть перша леді, члени уряду, народні депутатки, підприємиці, представниці громадянського суспільства і дипломатки.

“Більшість спікерок – сильні жінки, які невпинно працюють на перемогу та розвиток країни в різних сферах. Вони мотивуватимуть жінок не боятися, а проявляти себе в бізнесі, освіті, державному секторі, реабілітації ветеранів і навіть на війні”, – розповіла Іонова.

Світлана Войцеховська, третя співзасновниця, додала, що цього року вперше буде вручено Відзнаку за досягнення у сфері жіночого лідерства.

Онлайн-трансляція Конгресу буде доступна 22 і 23 листопада з 10:00 до 18:00 на вебсайті УЖК www.womenua.today та сторінках у соцмережах.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.