51 гривня за пісні Лєпса: суд призначив штраф пасажиру Range Rover у Львові

Джерело: Zaxid.net.

Лук’яну Зайцеву, який із друзями у Range Rover гучно слухав пісні російського виконавця Григорія Лєпса у центрі Львова, призначили 51 гривню штрафу. Чоловік не з’явився на судове слухання.

Галицький районний суд визнав його винним за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Також 20-річний одесит має сплатити 537 грн судових витрат. Рішення можна оскаржити в апеляційному суді.

Передумови

7 травня в центрі Львова журналіст Роман Гурський зробив зауваження водію та пасажирам автомобіля Range Rover, які слухали Лєпса. Адже російський виконавець публічно підтримав російську агресію та відвідував окуповані території України.

Пасажир автомобіля намагався вибити з рук журналіста телефон. Також він спробував вдарити його в обличчя.

Наступного дня патрульні зупинили Range Rover на вул. Кульпарківській. За кермом виявився 26-річний чоловік, а пасажиром був 20-річний одесит. Пізніше він записав публічне відео із вибаченням.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барна.