57% українців закордоном хотіли б отримати інше громадянство, 7% вже отримали – опитування
Джерело: КМІС
57% українців, які виїхали за кордон через повномасштабне вторгнення РФ, хотіли б отримати громадянство інших країн.
В опитуванні взяли участь українці, які виїхали до Німеччини, Польщі та Чехії.
На запитання про те, чи намагаються вони отримати громадянство інших країн, більшість опитаних – 45% відповіли, що не подавали документи, проте не проти отримати громадянство іншої держави.
34% респондентів заявили, що не подавали і не планують подавати документи на отримання іншого громадянства.
12% зізнались, що вже подали документи і зараз очікують на результат.
7% опитаних відповіли, що вже отримали громадянство іншої держави.
3% опитаних відмовились від відповіді.
Опитування проводилось протягом 20-26 квітня 2024 року методом онлайн-інтерв’ю. Загалом в опитуванні взяли участь 801 респондент віком від 18 років, які виїхали з України після 24 лютого 2022 року.
- Україна входить до країн, серед яких найнижчий рівень страху щодо ядерної загрози.
- Лише 45% українців вважають, що держава збереже усі свої території, які мала станом на 1991 рік.
За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 25 лютого на Київщині та в столиці встановиться невелика хмарність без опадів. Вітер буде слабким, змінних напрямків, 3-8 м/с. На дорогах місцями очікується ожеледиця, тож водіям і пішоходам варто бути обережними.
Від 3 березня в окупованому Маріуполі запроваджують графіки подачі води до будинків місцевих жителів. Це пов’язано з критичним обмілінням Старокримського водосховища, повідомляють місцеві ЗМІ.
Російська економіка, перегріта масовими державними витратами, високими відсотковими ставками, інфляцією та санкціями Заходу, наближається до серйозного сповільнення. Але несподівано Вашингтон може надати Кремлю рятівне коло.
Жінка на ім’я Ндейє, яка перебувала на 32-му тижні вагітності, народила дитину на висоті 11 км під час рейсу авіакомпанії Brussels Airlines, що прямував з Дакара (Сенегал) до Брюсселя — столиці Бельгії.
Ключові американські відомства в адміністрації Трампа наказали співробітникам не відповідати на електронний лист від Департаменту ефективності уряду США (DOGE), очолюваного Ілоном Маском, із запитанням, чого вони досягли за минулий тиждень.