Міноборони затвердило нові статути закупівельних агенцій: деталі

Джерело: Міноборони

Міністерство оборони України затвердило нові статути закупівельних агенцій, які передбачають утворення наглядових рад.

Оновлені статути закупівельних агенцій Міноборони – а саме “Державного оператора тилу” й “Агенції оборонних закупівель” – відтепер передбачають утворення в їхній корпоративній структурі наглядових рад.

Наглядові ради матимуть у своєму складі незалежних членів.

У відомстві зазначили, що це важливий крок на шляху формування сучасної і прозорої системи корпоративного управління підприємств Міноборони.

Наступним кроком буде формування персонального складу наглядових рад із залученням до цього процесу незалежних рекрутингових агенцій.

Обидва кроки є частиною впровадження нової системи закупівель, яка складається з двох рівнів.

На першому рівні – Департамент політики закупівель Міноборони, який формує профільну політику закупівель, координує фінансову діяльність агенцій та розробляє нормативно-правові акти.

На другому – два новостворених держпідприємства, які безпосередньо проводять закупівлі: “Державний оператор тилу” та “Агенція оборонних закупівель”.

“Державний оператор тилу” закуповує тилове майно для армії: харчі, амуніцію, пально-мастильні матеріали.

“Агенція оборонних закупівель” закуповує озброєння та боєприпаси для ЗСУ.

Обидві агенції працюють за сучасними корпоративними стандартами і орієнтуються на підходи, які практикують у НАТО.

70-річна британка Тізі Годсон отримала відповідь на своє резюме, надіслане 48 років тому.

11 березня в Гренландії проведуть загальні вибори на тлі відновлення інтересу президента США Дональда Трампа до арктичної території.

Поштова служба США (USPS) заявила про тимчасове зупинення відправлення посилок із Китаю та Гонконгу. Раніше президент Дональд Трамп скасував торгівельне положення, що дозволяло роздрібним платформам, як-от Temu та Shein, безмитно доставляти товари низької вартості до США.

Останні санкції США поки не вплинули на експорт сирої нафти з РФ. Однак завантаження нафти на танкери та їхнє розвантаження – різні речі, і саме з розвантаженням російської нафти виникли проблеми.

Мексика направила сотні солдатів до кордону зі Сполученими Штатами згідно з угодою, яка дозволила уникнути запровадження мит на мексиканський імпорт, за умови, що країна зможе зупинити наркотрафік до США.