Росія завдала ракетного удару по Україні: у низці областей пролунали вибухи

Джерело: Букви

Від ранку 15 лютого війська РФ ракетами атакували Україну. У низці областей пролунали вибухи, є влучання.

Про ракетну небезпеку у Повітряних силах повідомили о 4:36. Окупанти випустили повітряні цілі з літаків Ту-95МС. Вже через деякий час по країні почала поширюватись тривога.

Згодом у соцмережах почали повідомляти про перші вибухи у Дніпрі та Києві. Мер Києва Віталій Кличко підтвердив вибухи у столиці зазначивши, що працює ППО.

Було чутно вибухи у Львові. За даними мера міста Андрія Садового – є влучання.

“Є влучання по місту. За попередньою інформацією, у кількох будинках Львова на вулиці Науковій вибуховою хвилею повибивало вікна. Інформації про потерпілих поки немає”, – написав він.

Гучно було й у Запорізькій області. Очільник області Іван Федров повідомив про ймовірне влучання в об’єкт інфраструктури та одного пораненого.

Також у соцмережах повідомили про вибухи на Івано-Франківщині.

Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.

На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.